| anonim_4396 a întrebat:

Salut, azi mi-am oprit routerul digi din google, nu știu ce am avut in cap sau mai bine zis ce n-am avut iar acum chiar daca l-am repornit tot din google imi apare ca fiind conectat fara acces la internet. Menționez ca sunt cu facturile la zi nu ar fi asta problema. Știți cum as putea sa il repar de unul singur in seara asta sau este nevoie neapărat sa chem pe cineva de la ei?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cel mai bine e sa chemi un tehnician

| UserRo10 a răspuns:

Suna la call center si remote vor da reset la valorile din fabrica