| Bujie007 a întrebat:

Salut baieti, am si eu o mare problema: am Windows XP SP3, in regula, foarte bun windowsul, problema este ca atunci cand vreau sa downloadez ceva de pe net (ex: Adobe reader, driver video etc) se opreste la 99% si asa ramane. Am istalat alt XP si acelasi lucru. Va rog ajutati-ma, am foarte multe chestii de downloadat, fiindca vine Craciunul si revelionul si am nevoie de calculator pentru o petrecere. Va rog mult sa ma ajutati, sarbatori fericitie! :*

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica daca ai suficient spatiu pe partitia Hard Disk-ului unde faci download-urile.
Incearca sa folosesti pentru download-uri (si nu numai) Mozilla Firefox.
La optiuni poti seta unde sa faci descarcarile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga un anti-virus, ori bitdefender daca ai un pc cu 2-4 gb ram sau mai mult si un procesor cu minim 2 nuclee, sau avg de pe www.apphit.com! Este din cauza ca ai virusi + descarca-ti tune up 2008 te ajuta... la curatarea registrilor si a erorilor.

| Bujie007 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, oricum. Eu pentru registri folosesc CCealner, foarte foarte bun! Il recomand oricui. Aflasem buba, un nenorocit de virus infect, ma rog. Multumesc mult pentru deranj!