| giusseppe a întrebat:

Salut.Recent mi-am schimbat windowsul de la xp la windows 7 si mi-am downloadat driver magician ca sa-mi iau toate driverele.

Acum am o mare problema cu placa video pentru ca daca vreau sa intru in cs de exemplu imi spune ca "the specified video mode is not suported.the game will now run in software mode" iar la fifa ceva de genu ca "fifa requires hardware grafic acceleration".

Am placa video de 128 mb Ati Mobility Radeon Xpress 200G series.

Vreau daca se poate sa ma ajutati sa repar aceasta problema fara sa apelez la schimbarea windowsului.Multumesc

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Driverele se iau de la producator, nu cu prostii din alea de programe! Asa ca vezi la ATI!