| CarolKep a întrebat:

Salut, boxa portabila JBL clip 3 isi merita banii? Sau imi recomandati alta mai buna?

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Patronul meu avea un jbl. Nu mai știu exact modelul a dat 160e.
Se auzea mai slab ca Sony srs 30.
Eu am Sony de 1an și sunt foarte mulțumit de el, bateria tine mult incomapartie cu alte box, are lumini pentru ambient, sunet tare și cu extrem bass, chiar și la maxim se aude fără distorsiuni. Eu am dat 140e pe ea când a apărut, dar acum deja a apărut următorul model care arata și mai mișto.
Acum șeful meu are alt jbl pentru ca primul la făcut cadou. Ceva mai nou de la jbl, dar surpriza, s-a stricat după aproximativ 2luni, nu mai pornește, partea rea e ca nu mai găsește garanția.
Eu recomand Sony, preț bun sunet la fel.
Cu mult pentru bose, jbl sau hk.

| ionut9908 a răspuns:

JBL produc boxe foarte bune, dar totuși, la banii ăștia ai putea găsi ceva mai bun.