| Echaursi a întrebat:

Salut / Buna TPU! Am intampinat zilele acestea o problema cu messengerul. Daca cineva imi scria mie un mesaj pe mess', nu vedeam, daca incercam sa scriu, la fel, nu vedeam. Imi poate spune cineva daca. a mai patit la fel ca mine? Si cum a procedat? Si de la ce este? Chiar nu stiu ce sa mai fac. Nici sistemul de operare nu as vrea sa il reinstalez deoarece trebuie sa platesc de fiecare data, si e cam anapoda. l-am instalat zilele astea de nu stiu cate ori.

Ma ajuta cineva?

Funda cine ma ajuta!

Va multumesc anticipat!

Chiar nu am idee cum sa scap de problema asta, am reinstalat messengerul.degeaba. sad!

"toti pentru unul, unul pentru toti. "

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Pai. uite un tutorial video.care sigur te ajuta!
(eu asa am folosit, si am scapat de problema)

http://www.videotutorial.ro/? p=1922

funda:*

9 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

=)))
Toti pentru unul, unul pentru toti. " Bine zici

http://www.videotutorial.ro/? p=1922 intra aici, daca nu functioneaza la tine chestia din tutorial dai mai jos la comentarii ca scrie acolo ce trebuie sa faci mai clar!@

Bafta;)

Daca vrei tu sa imi dai funda, imi dai. nu cersesc sa spun fundaaaaaaaa =))) sorry =)))

| vily a răspuns:

Stiu, nu se rezolva cu re instalarea messengerului, trebuie sa reinstalezi windowsul, e o eroare de la registri.Niste registri distrusi sau "deranjati" de la un anume virus sau troian horse.

| ares8 a răspuns:

Buna!
Cel mai bun remediu (pe care zici ca l-ai folosit deja) e reinstalarea.
Poate ai o varianta mai veche, instaleaza ultima varianta de mess.
Am patit si eu candva ceva asemanator. La mine erau emoticoanele alea suplimentare care incurcau, cele de la swetim. Le-am dezinstalat si am scapat de problema.
La fel, poate fi vorba si de un virus mai ciudat. Incearca o scanare completa a computerului, sau incearca sa schimbi antivirusul.
Succes!

| oanamk22 a răspuns:

Incearca cu alta versiune de messenger

bafta!

| Echaursi explică:

Am rezolvat, multumesc celor care s-au implicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. iti spun eu.Si eu am patit la fel.Asta inseamna ca mai e cineva pe id`ul tau. Daca nu i`ai spus tu cuiva, inseamna ca cineva ti-a spart parola, cum a fost si in cazul meu. Ceea ce ai de facut e sa-ti schimbi parola! Stiu cum e sad

| Beibiii_7101 a răspuns:

Nu stiu si eu am patit asta o singura data si m-a tinut o zi doua asa, apoi si-a revenit singur. Dar asa chiar nu stiu ce sa iti spunbig grin

| KaTTaLiN a răspuns:

Problema e ca sa ster ceva din windows, poate din cauza anti-virusului care posibil sa fi gasit un virus. Cea mai buna solutie e daca ai CD-ul cu windowsul sa-l bagi in PC si sa dai Repair sau sa instalezi windowsul din nou.
P. S. Astept funditahappy

| DEADPOOL_7836 a răspuns:

II din cauza windowsului de cand nu la-i mai schimbat?