| Optiqual a întrebat:

O prietena a intampinat o problema cu messengerul
Toate, dar toate id-urile si contactele din lista ii sunt sterse straight face
Asa brusc s-a trezit cand a intrat azi pe mess...nu ii stie nimeni parola de la mess, dar id-urile sunt toate toate sterse.
Care sa fie cauza, ma poate ajuta cineva?
A mai patit careva asa?
Se pot recupera?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Yahoo! niciodata nu da astfel de erori in servere. Daca are iubit, acesta i-a pus un keylogger pe PC-ul ei de acasa, i-a aflat parola (stie si vede tot ce scrie ea pe PC) si acum se joaca cu ea. Asta e parerea mea. Pentru a scapa, format la C: sau instalarea unui sistem anti-mallware ar rezolva problema. Succes!

3 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Sunt multi hackeri in ziua d azi, ori ii stie cineva parola

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Cu siguranta ii stie cineva parola si pr ta nu stie. I-a spart-o cineva, nu trebuie neaparat sa o zica ea.

| Optiqual explică:

N-are prieten laughing...nu-i stie nimeni parola tongue