| FanMJJ a întrebat:

Salut, ca sa intru pe net de pe telefon imi trebuie credit sau pot intra gratis?

Funda

5 răspunsuri:
| Tudyss a răspuns:

Daca ai un abonament/optiune cu net inclus nu platesti in plus dar daca nu ai, iti va lua din credit pentru a intra pe net, dar daca ai un telefon cu wifi si ai wireless in zona poti intra gratuitbig grin

| Jorah a răspuns:

Daca telefenoul tau are Wi-Fi, si ai un Router / Wirlles in incapere te poti conecta gratuit.
Poti foarte bine sa iei cartela cu 5/7 euro.
Sau, stai de pe credit cum ai zis tu.

Depinde, ce telefon ai

| FanMJJ explică (pentru Jorah):

Nu am inca, dar vreau sa imi iau http://telefonultau.eu/products/Nokia-500-Black.html. La acest telefon pot folosi net-ul gratis sau nu?

| LolaGirl a răspuns:

Credit.sau wireless daca telefonul tau dispune de wireless.happy

| yssaa a răspuns:

Poti folosi net gratis prin wi-fi.