| moralslab a întrebat:

Cand bag cablu de date,in Samsung Galaxy S Advance, mi se conecteaza cu calculatorul,dar nu-l citeste,zice device nou,sau asa ceva.
Cei de la Samsung au ceva asemanator, cum era la Nokia, Pc Suite? Pentru ca nu am primit nici un CD.

Răspuns Câştigător
| TFK a răspuns:

Eu am un galaxy ace si iti trebuie un program, uite aici, se numeste Samung Kies, iti trebuie driverul, uite aici programul:D

http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
apropo,cand instalezi si conectezi trebuie sa te duci in bara de sus la telefon e sigla USB si dai acolo si conectare si va merge perfect;) funda?:D