| boss97 a întrebat:

Salut.Cand bag castile la laptop se aude si la difuzoarele laptop-ului si nu are voie, ce sa-i fac?
Si cand ascult muzica la laptop nu se aude la difuzoare,ci numai cu castile,ce sa-i fac, ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
| Comandantul a răspuns:

Era bine daca erai mai explicit dar ca o prima impresie incearca sa intri in sound manager daca ai asa ceva si cred ca ai pentru ca acum majoritatea placilor de sunet au.Acolo ai o optiune unde spune daca vrei sa se auda in ambele adica casti+boxe sau doar in una dintre ele. Apoi poate fi dintr-un simplu si banal motiv adica nu ai bagat destul de bine jack-ul in gaura pentru casti. Daca tot nu s-a rezolvat vino te rog cu mai multe detalii si sper sa te pot ajuta.Ai grija de tine si spor la treaba

| Mocanu_Tudorel_1992 a răspuns:

Salut am o mare problema cu sunetul de la laptop mai de mult mi s-a rupt jack ul in interiorul laptopului automat a ramas comutat pe casti vreau sa dau disable heardphone sa folosesc difuzoarele laptop ului o zii buna