| anonim_4396 a întrebat:

Cand curatam de praf unitatea centrala am rupt din greseala acel "piciorus" de la slotul placii video, iar cand am deschis pc-ul imi arata prima imagine cand zice Welcome si dupa aceea ecranul se face negru. Eu am mai avut probleme cu placa video deoarece nu am ventilator pe ea asa ca vreau sa stiu daca poate merge placa video si fara bucatica aia de plastic.laughing

2 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

laughing)))) Cea mai mare prostie trebuia sa fi atent straight face asta e s-a dus laughing) cumparati alta placa video

| Cosmyn96 a răspuns:

laughing Nu am mai auzit de cineva care sa faca asta, sincer nu stiu, mai bine intreaba specialist la un service de calculatoare, in situatia asta e cam singurul lucru care poti sa il faci.