| Verdant a întrebat:

Cand doresc sa-mi instalez o aplicatie pentru tableta de pe pc, si conectez cablul de date intre ele, nu se intampla nimic. Nu se instaleaza nimic!
Cineva mi-a spus ca trebuie sa conectez cablul de date, iar in timpul acela sa instalez aplicatia dorita. Am cautat si in folderul Download (de pe tableta) si nu am gasit nimic, de asemena am cautat si in Downloads de pe pc, si nu am gasit nimic nici aici.
Cum sa fac?
Ofer funda si vot! Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Florescu_Adita_1990 a răspuns:

Pai depinde ce fel de tableta ai. Poate nu ai driverul instalat pentru usb. Daca il ai atunci te rog sa intri in setarile tabletei, dai pe aplicatii, dai pe dezvoltare si bifezi depanare usb

| Verdant explică (pentru Florescu_Adita_1990):

Am driverul instalat, tableta apare in pc la momentul conectarii, transmisia este functionala.
Dar e o problema. cand incerc sa instalez o aplicatie pentru android de pe Google Play pe pc, nu se salveaza nicaieri, imi spune ca aplicatia se va instala in curand si pe nicaieri in pc nu gasesc acea aplicatie.
Daca imi raspunzi la intrebarea asta, iti dau funda tongue
P.S: Am ALLVIEW VIVA Q7 life.