| MeSuTT a întrebat:

Salut
Cand intru intr-un joc cum ar fi metin2 imi apare o eroare cu albastru:
Stop c00001a(fatal sistem error) the windows subsystem proces trminated

Am auzit ar fi de la windows folosesc windows sp2 thinking
Dau funda pls help

2 răspunsuri:
| Emryy a răspuns:

Poate fi o problema serioasa de la WIN.Ai un virus iar ANTI-virusul este corupt.Asa si mie mi s-a intamplat.Incearca sa dezistalezi antivirusul si sa instalezi altul.Iti sugerez sa instalezi toate versiunile de la.NET Framework. de la versiunea 1 pana la versiunea 4. Funtita?

| cosmy200 a răspuns:

Salut! Si eu am avut problema asta! A trebuit sa reinstalez windows-ul pentru ca mi-a aparut ca pavanul de protectie interzice unele caracteristici ale jocului si sa imprastiat in tot calculatorul o tona de virusi.Iti recomand windous 7 Ultimate.eu il folosesc si im place.
funda?