| airahaz a întrebat:

Salut,cand vreau sa imi accesez contul google de pe telefon imi trimite un cod pe telefon.Problema e ca imi trimite pe numarul cu care m-am inregistrat iar nr nu mai este bun si nici cel de rezerva. Cum fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Trebuie sa le scrii celor de la servicii clienti si sa le comunici noul numar.

| airahaz explică:

Am adaugat nr cel nou dar tot pe cel vechi il cere

| lory1209 a răspuns:

Pai poti sa te duci la setari si sa adaugi numarul tau bun si dupacea sa le stergi pe cele vechi si numarul tau poti sa il setezi sa te loghezi cu el

| lory1209 a răspuns:

Trebuie sa stergi numarul vechi si sa il setezi pe numărul nou ca fiind principal si va merge

| Lilak a răspuns:

Buna, daca poti sa te loghezi de pe desktop/laptop intra la setari, sterge numarul vechi si adauga-l pe cel nou.