| George218 a întrebat:

Salut, cand vreau sa instalez windows-ul, nu imi apare nici o partiție, dar imi zice ca nu s-a gasit nici o unitate,, pentru a vedea o poza si a înțelege mai exact ce se întâmplă va rog sa ma contactați

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca sistemul iti zice ca n-a gasit nici o unitate, atunci sunt doua posibilitati:
1. Hard disk-ul /SSD-ul sau cablajul de conectare este defect sau montat gresit
2. Nu te pricepi sa configurezi sistemul

In ambele cazuri ar trebui sa apelezi la un specialist, priceput.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Arata-ne poza sa vedem

| maryan1994 a răspuns:

Schimba hard disk-ul

| Budgie a răspuns:

Probabil HDD-ul sau SSD-ul nu sunt conectate corect. Depinde de cunoștințe