| Bucuresteanu_Florin_2000 a întrebat:

Salut, cand vreau sa intru pe o pagina google pe telefon de pe aplicatia chrome am intotdeauna rezultatele in limba maghiara. De ce si cum rezolv asta? VA rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti schimba limba si locatia, la setari.

| cfrtobias a răspuns:

Ai prieten maghiar? altfel doar de ai apasat tu din greseala poti avea asa

| Andrei007007 a răspuns:

Vezi ca sub casuta aia unde scrii sa cauti pe google ai acolo in felul urmator: "Google oferit în: English magyar Deutsch", selectezi English sau Romana, depinde ce ai

| Andrei007007 a răspuns (pentru Andrei007007):

Sau ma rog, daca e in maghiara o sa apara asa: "A Google elérhető: Română English Deutsch"