| hackerulxxx a întrebat:

care este cel mai bun antivirus ma refer pentru facebook! dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! cel mai bun la ora actuala e avast free antivirus.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista un antivirus pentru facebook, sau alte retele sociale. Virusul respectiv este luat, si se instaleaza automat in pc. Trebuie descarcat un antivirus si instalat. Recomand Microsoft Security essentials.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi recomandati Anti-Virusuri de la Browsere straight face. Fiti atenti aici. Tata e profesionist in Anti-Virusuri. Daca vreti un anti-virus bun, instalati-va AVG 2011, ori 2015, ori Norton Antivirus.

| StalkerSoul a răspuns:

Kaspersky

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!