| Rotciv a întrebat:

Care spuneti voi ca este cel mai bun antivirus?
Si cand zic antivirus ma refer la protectie firewall, virus, si malware & spyware.
Astept sugestiile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Eu zic NOD32, usor de folosit si nu face probleme, n-am mai instalat windowsul de 2 ani si folosesc nod32 deci ofera protectie... Kaspersky face probleme cu firewallu si cu update-urilehee hee Deci, recomand NOD32.

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Cel mai bun...fiecare are diferite preferinte,in functie de protectie,resurse consumate s.a.
Am folosit : AVG Internet security,Norton Internet security,Kaspersky Pure, ESET Smart Security 5, Bitdefender Total Security, Comodo Internet Security s.a.
As avea ca preferat nortonul, atat ca protectie cat si consum de resurse.

| Rotciv explică (pentru AndreiGabi):

Ok mersi happy am inteles ce ai zis.Ma-m exprimat eu gresit cu cel mai bun happy. Totusi caut un ativirus.care sa ma asigure in timp real si care sa nu mi faca probleme. Adica sa mi scaneze ca nu am virusi si de fapt sa mi colcaie laptopu de ei. Mentionez ca am win7 si resurse destulelaughing.

| JoshuaNNN a răspuns:

Salut! Nu exista "cel mai bun antivirus". Depinde de ce fel de teste se fac si cum se puncteaza.Totusi ti-as sugera Kaspersky sau daca ai un PC mai modest, NOD32 (consuma putine resurse).

| Rotciv explică (pentru JoshuaNNN):

Ok mersi happy am inteles ce ai zis.M-am exprimat eu gresit cu cel mai bun happy. Totusi caut un ativirus.care sa ma asigure in timp real si care sa nu mi faca probleme. Adica sa mi scaneze ca nu am virusi si de fapt sa mi colcaie laptopu de ei. Mentionez ca am win7 si resurse destulelaughing.

| JoshuaNNN a răspuns (pentru Rotciv):

Eu zic NOD32, usor de folosit si nu face probleme, n-am mai instalat windowsul de 2 ani si folosesc nod32 deci ofera protectie... Kaspersky face probleme cu firewallu si cu update-urilehee hee Deci, recomand NOD32.

| bogdyi a răspuns:

Cele mai bune:
ultima aparitie avast si eset nod 32 cei mai nou si pentru nume si parola eset scrie pe google eset 321 cu antivirusul oprit