| boca a întrebat:

Salut care ma poate ajuta am un telefon nokia 6234 si vreau sal decodez sa mearga pe orice retea se poate cu programe de pe internet...va rog sa-mi spuna care stie?

5 răspunsuri:
| florinmarius a răspuns:

Ti-l poti decoda acasa singur dar cu mare atentie pentru ca daca gresesti se poate distruge ia programul settool de pe net este gratis si vezi ca de oriunde il ei gasesti si cum sa faci decodarea pas cu pas

| primaru a răspuns:

Cauta ca gasesti dar greu sunt niste coduri dar mai bine incerci la un servis de telefoane

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Intra in setari si cauti in orice din astea cum ar fi afisaz si as a mai departe sau daca nu merge poti sa in intrebi pe parintii tai. daca ai...

Răspuns utilizator avertizat