| DDX99 a întrebat:

Salut care poate sa-mi dea un broswer bun in afara de mozila si chrome?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rossi46 a răspuns:

Daca ne spui si ce motive ai avea sa preferi alt browser in afara de cele doua, probabil ca am putea sa ne dam cu parerea. Uite, ai putea sa incerci Safari-ul de la Apple! Merge si pe Mac si pe PC.

| Elliana534 a răspuns:

Folosesc Windows Internet Explorer de cand ma stiu si imi merge perfect nu comentez dar am luat chrome dar nu-i de mine.

| CharlieHarper a răspuns:

Încearcă Safari, e mai pe la început, dar o să se dezvolte.Internet Explorer l-am folosit până în 2010, după am trecut pe Chrome și sunt mai mulțumit de el decât de IE.

| loveyouschatz a răspuns:

Opera este tare!

| DannnyB a răspuns:

Opera

| Gest4U a răspuns:

Poti incerca Google chrome, Opera sau Aol desktop

| chri a răspuns:

Internet explorer

| sebi231 a răspuns (pentru chri):

Internet explorer e mai varza ca mozica sau chrome laughing

| spionu a răspuns:

Opera, internet explorer