| satulnostru a întrebat:

care procesor e mai bun:Intel pentium sau dual core,2, 00 ghz si sistem de operare pe 32 biti?, placa video de 1 gb, ram de 3 gb? acum am windows vista business si vreau sa imi bag windows 7! ce credeti va merge bine windows 7 daca o sa il bag? si ce jocuri o sa imi mearga? mai ales fifa! multumesc mult! funda!

Răspuns Câştigător
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Cu dual o sa ai 4, 00 ghz, cu pentium o sa ai 2, 00ghz, dar dual e mai bun.O sa iti mearga fifa 13 clar.Nu la full dar o sa mearga.