| George_8501 a întrebat:

Salut Care stie cat costa la abonament o tableta buna cu procesor bun la orice Vodafone, Orange, cosmote! Dau fundita

3 răspunsuri:
| shippuden a răspuns:

Samsung Galaxy Tab2 7.0 silver la 48 de euro cu abonament are 1

procesor dual-core 1GHz
1 GB RAM

memorie interna 8 GB
Android Honeycomb
Memorie de lucru (GB, RAM) 1GB RAM

| tmteo a răspuns (pentru shippuden):

Da si platesti 35 de euro pe luna nu? laughing. nu merita iti spun eu, cand o sa termini abonamentu, o sa observi ca ai platit de doua ori mai mult decat e tableta la liber.si in afara de asta, dar o sa vezi si ca dupa ce ai terminat rata aia, o sa fie cu mult mai putin tableta, pe cand era atunci cand ai inceput tu abonamentu!
Deci nu merita sa faci un abonament la nimic. Ori cu banii toti, ori deloc.

| tmteo a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei o tableta generatie mai noua, nu merita sa tii pasul cu moda,pentru ca tot ce e nou se ieftineste,asta e evident, pentru ca apar tot mai noi si mai bune, care la randu lor, tot asa o sa fie, se ieftinesc. mai bine iti ceva la bani putini si care stii ca la vremea lor or fost ceva si tabletele alea si mai sunt si acum chiar.
De ex iti iei una din 2009, care pe atunci cand o aparut a fost vreo 1000 lei, acum poate ca o gasesti la 4-5 mil.
Bafta!