| wolfman22 a întrebat:

Salut, care stie sa-mi zica si mie cum fac daca am un cont p administrator LA PC si vreau sa aflu cum pot sa aflu parola fara niciun prgogram ca am pus una si am uitat-owinkinghappywinkingwinkingwinkingwinking fara sa-mi instalez "Windous-ul"winkingwinkingwinking

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| snake_1000 a răspuns:

D-apoi nu poti decat daca iti instalezi windows-ul din nou.

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Nu exista posibilitati de aflare (sau poate exista, dar sunt prea complicate si nu merita efortul). In schimb exista posibilitati de schimbare a parolei. Cea mai simpla, fara nici un program necesar de instalat, este urmatoarea:
1. click dreapta My Computer
2. selectezi Manage
3. mergi la Local Users and Groups
4. mergi la Users
6. click dreapta pe Administrator (sau pe contul a carui parola vrei s-o schimbi)
7. dai Proceed (dupa ce citesti ce scrie acolo!)
8. scrii noua parola de doua ori in timp ce ranjesti satisfacut
9. n-ai observat ca nu exista 5, nu-i asa?

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu zic ca numai merge.tre sa reformatezi pc-ul sau sa tio amintesti vreodata daca nu vrei sa l schimbi.sau poate stiu aia de la reparatii alta metoda.