| anonim_4396 a întrebat:

care telefon este mai bun? Samsung galaxy s plus sau Sony Ericsson XPERIA Arc?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Greu de sis... de ce nu arc S? Oricum, a s tinde spre arc, care macar o sa priemasca update ics, in timp ce galalxy s plus nu v aprimi. Arc s are deja update

4 răspunsuri:
| Silviuc69 a răspuns (pentru sltlp):

Ics nu inseamna neaparat o imbunatatire, iti spun din proprie experienta...eu as alege xperia arc

| sltlp a răspuns (pentru Silviuc69):

De ce spui ca nu e o inbunatatire. Eu pot spune ca este o inbunatatire

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Imi poti raspunde te rog frumos si la intrebarea despre samsungul meu? uitate la intrebarile mele. mulumesc

| sebymihai18 a răspuns:

Sony Ericsson xperia arc