| Domyno a întrebat:

Cat este de sigur sa cumpar un produs de pe acest site, in special asta ( http://www.emag.ro/......p160E1SB00 )? A mai cumparat cineva?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Salut, magazinul este foarte sigur, iti trimite imediat ceea ce ai comandat prin Fan Curier. Nu ai de ce sa iti faci griji.

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

E sigur, dar atunci cand faci comanda specifica sa scrie pe colet fragil, ca sa nu dea soferii de la fan courier cu el de pamant.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

E foarte sigur iti garantez eu pentru ca eu dau comanda de toate produse numai prin intermediul internetului si am comandat si de pe site asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun siteul asta si eu am cumparat piese pentru pc e foarte sigur mai ales eu ca stau in constanta iar transportu sau taxele sint gratis adica daca iei un produs si pretu este cit scrie pe site atit dai si cind vine coletu la posta deci este fara taxe fara transport am luat un hard disk de 500gb de 189 de ron si exact am dat bafta.