| HDR10 a întrebat:

Cateva pareri despre acest laptop:

http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/

Se poate cumpara ceva mai bun la pretul acesta?
Ms anticipat.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Daca, il iei cu intentia de a te juca, te sfatuiesc sa-ti iei un desktop.
Bine ar fi, sa-ti cumperi piesele separate si dupa sa le asamblezi.
O sa iesi in castig 100%.

Dar daca-l iei pentru a intra pe TPU si Facebook, e perfect big grin
Doar nu uita, nu-l tine pe patura, pat etc o sa se incalzeasca tare.

| HDR10 explică (pentru N0xEterniS):

Pentru facultate imi trebuie.

| Dvmasster1 a răspuns:

Doamne fereste! Nu da atatia bani pe asa ceva nici in ruptul capului! De banii aia iti poti lua o unitate intreaga cu i3, R7 240 si 8GB RAM.