| karakushiu a întrebat:

Salut.Caut si eu un program cu care as putea sa downlodezi de pe un site scripturile.Sa am de ex scriptul la o pagina din acel site sau de ce nu al intregului site.Multumesc

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm, nu am prea înţeles sigur la ce te referi, dar îţi zic cum poţi vedea sursa paginii. Intri pe site-ul respectiv, foloseşte opţiunea view de pe bara de instrumente şi alege view source. Îţi va apărea un notepad cu sursa paginii. (aşa se numeşte codul acesteia)

| Iepurila a răspuns:

Nu se pot downloada toate scripturile unui site... Dacă ești deștept te apuci și îți faci singur scripturi, sau downloadezi un wordpress, sau joomla și editezi la template-uri câte vreihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

| alinlight a răspuns:

Sunt programe cu care sa downloadezi site-urile, dar nu si scripturile PHP, ASP etc. doar scripturile JavaScript. Cauta pe Google "site grabber"!