| FuegoJr a întrebat:

Salut,

Ce as putea alege dintre un LG KT610 sau un LG KS360 si un Samsung C3510 Corby Pop Genoa?

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salutare... aici PnBoy big grin Ar trebui sa iti cumperi un Samsung C3510 Corby Pop Genoa pentru ca este mult mai simpatic si usor de utilizat. Nu zic ca Lg-urile nu sunt bune dar ramai la ideea cu Corby-ul. Mult succes. Imi dai fundita big grin?

3 răspunsuri:
| FuegoJr explică:

ThePnBoy raspunsul tau a fost de folos, cred ca Samsungul o-sa il aleg. Si da, ti-am dat fundita.

Multumesc!

| andreimihai96 a răspuns:

Lg ks 360 belea, am si euwinking

| CHINEZU097 a răspuns:

HAI! Mai bine nu alegi nici una din ele ia-ti mai bine un SE c905 am unu si e beton