| Stef29 a întrebat:

Ce fel de HDD si de placa video imi suporta placa mea de baza Gigabyte P31-S3G?
Fundita!

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

E greu sa te uiti la specificatiile producatorului de la placa ta de baza?
Orice hdd pe sata iar placa video daca vrei una buna sa duca si sursa.

| dannyel86 a răspuns:

Placi video cu slot PCI Express (x16)
Harddisk Sata 2.
Placa ta suporta si conectarea hardurilor IDE, pentru recuperare date de pe dispozitive vechi, dar nu merita sa investesti in tehnologie veche. Deci, mergi pe hdd sata 2, pentru performante maxime suportate de placa de baza.

| ombladon112 a răspuns:

Hdd http://bit.ly/113P9JO
placa video iti trebuie ddr2....acum sunt scumpe ddr2, iti recomand sa iei de pe tocmai sau de la baieti