| boss97 a întrebat:

Salut.Ce fel de programe poti instala pe o tableta?

3 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Daca are android poti instala aplicatiile din google play https://play.google.com/store funda?

| dogslover a răspuns:

Pai, daca ai Android si Apple, poti instala ceva gen : messenger (facebook si yahoo), ymail, google maps, google chrome, instagram, pics art, Adobe (tot ce e de la Adobe), winamp, antivirus (bitdifender de ex), facebook, twitter, skype, youtube, weheartit, tumblr, google earth, gps, si jocurile.

| SebyNeymar a răspuns:

Daca e pe windows, poti instala tot ce ai si pe pc; daca e android poti instala angry birds si alte cele si daca e Apple poti instala numai din Appstore