| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

Ce firma de internet recomandati in Bucuresti?

Multumesc!

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Digi

Răspuns utilizator avertizat
| goguPatent a răspuns:

Exista digi si restul, restul destul de irelevante.

| UserRo10 a răspuns:

Pentru fibra optica alege DIGI si Orange. Orange doar daca ai fibra si iti ofera un pret mai mic ca Digi (slabe sanse)

| Konstantinos99 a răspuns:

1.Orange (fostul telekom)
2. Digi
3. Vodafone
4.Next Gen
Verifica acoperirea :adica daca exista fibra optica in casa blocului tau sau la drumul principal
Asteapta ofertele de black friday nu te grabiwinking

| SunsetTrance a răspuns:

Pentru internet fix, Digi - fara discutii

pentru internet mobil, Orange - fara discutii

Digi ofera cel mai bun raport pret/viteza pe cablu si nu o sa ai probleme cu ei pe partea asta

Orange ofera cel mai bun raport pret/viteza&semnal pe internet mobil 4G/5G (nu recomand 5G, dar am vazut ca doar abonamente 5G ofera.)

Daca alegi Orange pentru mobil, recomand sa folosesti serviciul lor YOXO, de tip cartela incarcata lunar, cu cat vrei tu (39 de lei pentru 150Gb de internet 4G este o oferta imbatabila)