| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,ce inseamna punctul alb de langa notificarile de sus? Ma spioneaza cineva?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tata

| Zuzu1991 a răspuns:

CIA, ai aflat ca esti terorist

| Mirel4412 a răspuns:

Te spuoneaza si fara sa fie pornit punctul alb. Cea mai sigura metoda e sa arunci telefonul si sa treci pe carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim, degeaba ne întrebi.

| Osneros a răspuns:

Da, ești spionat și persoana care conduce operațiunea a decis să lase acel punct ca tu să-ți dai seama că ești spionat și să-i oprești.

| al0o0o0 a răspuns:

Te spioneaza FBI-ul trebuie sa-mi urmezi pasii foarte atent sa scapi:
1.arunci telefonul pe geam
2.te culci

| Whitesnake99 a răspuns:

Da nu mai poate Bill Gates sa doarma noaptea de ce faci tu pe telefon.

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Dacă ai foarte multe notificări de la TikTok, WhatsApp, Classroom, Instagram etc., nu te spionează nimeni, poți sta liniștit, ei efectiv nu au spatiu să afișeze toate notificările

| Anonimhqhqhhsjsa a răspuns:

Da.Te spioneaza hackeri