| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri ma pot juca pe un calculator cu placa video nvidia 5500 fx de 256mb 512ram si 49 gb spatiu liber in D...Astept cat mai multe raspunsuri Funda+vot!

6 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Pai nu o sati mearga cine stie ce jocuri iti merge sanandreas,nfs carbon,nfs most wanted,prince of persia the two trones, call of duty 2, 3 si 4, sniper art of victory si un joc f f misto total overdorse sal joci neaparat o sati placa

funda plsssbig grin

| hatze a răspuns:

Gta san andreas; gta vice city; si cauti jocuri ceva mai vechi! o sati mearga! ast funda

| hatze a răspuns:

Gta san andreas; gta vice city; counter strike; mai multe! si cauti jocuri ceva mai vechi! o sati mearga! ast funda

Răspuns utilizator avertizat
| lilme89 a răspuns:

E greu de spus, ca sunt o multime de jocuri :)

Intra pe site-ul acesta: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si selecteaza jocul dorit.

| Anual_Jocuri_Pc_2000 a răspuns:

Ai putea juca de exemplu:
1)hitman absolution
2)naruto shippuden ultimate ninja storm 3
3)dead pool