| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce materii se fac in a9-a la profil filologie -bilingv-franceza?

2 răspunsuri:
| krlaa a răspuns:

vei face toate care le'ai facut anul trecut plus logica si franceza intensiv adica 6 ore pe saptamana plus istoria frantei, 2 ore de mate fizica chimie. La filo faci mai multe ore decat cei de la mate info primii 2 ani, dar 11 si a 12 e super lejer programul.

| IuĿii a răspuns:

Pai geografie,latina,muzica,religie,romana,franceza,engleza,fizica,logica,biologie,istorie,mate, T.I.C., dirigentie, sport, desen si chimie.Astea sunt toate! Sper ca te-am ajutat!big grin