| DureX93 a întrebat:

Ce parare aveti despre nokia n95 8gb. Merge bine? ...sunteti multumiti de el?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu zic sa iei ceva mai "modern". Nu de alta, dar telefonul este invechit tare, putine aplciatii etc.

| hotnews a răspuns:

Mai bine treci pe android.Telefonu e bun doar ca se misca incet si in timp o sa iti dea mari batai de cap softu lor.

| DureX93 explică:

Pai si ce telefon imi recomandati pana in 500 lei. Mai mult pentru internet, muzica (sa se auda mai tare)... si poze. Ceva cu 5 mpx camera.

| cetone a răspuns:

Eu am avut varianta cu micro sd.dar e acelasi lucru.telefonul este foarte bun, rezistent, camera foto intrece calitatea si claritatea multor aparate digitale.Desi sistemul de operare este destul de invechit la fel ca si aplicatiile(sa nu iti faci griji ai aplicatii si jocuri o gramada foarte bune numai ca nu sunt 3d sau hd la fel ca cele mai noi) pentru acestea il recomand cu placere.