| Sticket a întrebat:

Salut.Ce parere aveti de acest laptop? E bun pentru gaming,editat poze, editat video-uri? http://goo.gl/dNTnzp

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă îi mai adaugi niște rami, e chiar foarte bun.

| DenisIonut01 a răspuns:

Da este bun, pe viitor sa i mai pui inca 2-4 gb ram. Iti recomand pc-ul pentru gameing.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu iti recomand sa iti i-ei PC, nu laptop.E mult mai bun pentru gaming, etc.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Winchester308 a răspuns:

E un laptop bun dar pentru gaming nu l-as alege in nici un caz.De ce? Un desktop ar avea mai multe de oferit la acelasi pret, mai ales daca il faci din bucatele.
Editat poze si video : pentru asta este suficient.
Daca vrei sa faci si ceva cu aplicatii 3D pe el precum Maya sau 3DS Max s-ar putea sa mearga cam greu in unele momente.

Astia cu laptop-urile se chinuie sa le faca cat mai performante da' tine cont de ceva : daca nu ai nevoie de un PC portabil nu iti lua laptop.Desktop-ul il intrece usor la capitolul performanta/pret.
Vreau sa mai mentionez ceva. Avand in vedere cum merg lucrurile in privinta evolutiei graficii jocurilor in maxim 2 ani cred ca o sa il schimbi daca vrei te bucuri de calitatea maxima a acestor programe...

| Similean_Gabriela_1972 a răspuns:

Mi se pare destul de bun, insa nu stiu ce sa zic in legatura cu calitate-pret, mi se pare putin cam scumpicel thinking, oricum, componentele sunt ff bune...