| Sticket a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? poate rula cele mai noi jocuri gen battlefield 4, crysis 3, programe de editat videouri, photoshop etc.Isi merita banii? http://goo.gl/8ugzrz

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si raport pret calitate pentru. un laptop e ok. Dar daca vrei ceva calumea, ia dekstop. Si un desktop de 2000 lei e cu MULT peste ala.

| Blamely a răspuns:

Da, merită, pentru un laptop e foarte bun.

| lucian_2018 a răspuns:

E putin cam scump, dar are specificatii bune. Cauta si pe alte site-uri si o sa gasesti mai ieftin putin