| MaxKiller911 a întrebat:

Ce parere aveti de acest PC?
Vreau pareri PRO si CONTRA! :D

http://www.evomag.ro/......94900.html

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place placa video cu GDDR3 si sursa de doar 300w. O sa fie relativ slab la jocurile noi, iar daca pe viitor vrei sa schimbi placa video cu una GDDR5 o sa trebuiasca sa schimbi si sursa.

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Configuratia este foarte proasta.
Uite ce iti recomand eu: http://www.mediadot.ro/wishlist/28860/
Ai o sursa silentioasa si rece, care-ti va duce fara probleme sistemul. Un hdd de generatie noua, cu platan de 1TB, adica viteze mari, temperaturi mici si silentiozitate. 8GB ram care-ti sunt arhisuficienti indiferent ce vei face.
Piese de rezistenta este placa video, care-ti va duce orice joc, fara nici cea mai mica problema.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de PC.
Daca nu te pricepi la facut sistemul, MediaDOT ofera ansamblare GRATIS.

Bafta!

| DinuMarian a răspuns:

PRO,Sistem Gaming Clar!