| CristianCris999 a întrebat:

Ce părere aveți de laptop-ul Acer VX 15? M-ar interesa versiunea cu 16GB de RAM și 250 sau 500 de GB SSD. Poate rula GTA V sau jocuri de genul? L-am găsit la un preț de circa 950€, dar aș vrea să il iau undeva în luna aprilie/mai, poate v-a fii mai ieftin atunci. Aveți aici o listă de specificații complete: https://www.acer.com/ac/en/US/content/series/aspirevx15
P.S.: știe cineva dacă acele două linii capac sunt luminate?
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| AndreiM77 a răspuns:

Laptopul este de gaming, si poate rula majoritatea jocurilor, dar la unele mai hamesite dupa resurse le vei putea juca, dar cu detalii pe high etc.