| Alex95BV a întrebat:

Intre un laptop Acer si unul Asus, cu aproximativ aceleasi specificatii si cu acelati pret, pe care l-ati alege? Argumentare, va rog!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Si eu tot Asus as alege, daca as fi in locul tau. Fara argumentare. Cand spui Asus, spui "brand". Acer e si el cunoscut in domeniul laptopurilor, dar mi se pare ca si Asus a tinut pasul cu tehnologia.

2 răspunsuri:
| adice a răspuns:

Acer
cele mai vandute au si partea de service pusa la punc, piesele de schimb sunt de obicei pe stoc happy

| xAlly a răspuns:

Eu zic sa alegi Asus, deoarece Asus este mult mai bun in categorie de laptop-uri, Acer nu stiu cam ce fabrica, dar eu zic sa iti iei Asus, daca vrei ceva ca lumea