| GabrielStefan a întrebat:

Salut, ce parere aveti de Microsoft Lumia 640 LTE de la Telekom? Se misca/vede bine, clar? Bateria cam cat tine intr-o utilizare normala? Cum se aude?

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Lumia 640, conform reviewurilor este un telefon surprinzator de bun. Bateria este ok, ecranul e destul de laudat. Singura variabila ar fi sistemul de operare. Dar daca te poti obisnui cu windows, ei bine se spune ca ar fi un telefon excelent.

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nope, nu-ti lua, difuzorul ce e de el, in rest nimic!

| urseyul a răspuns:

Nu recomand. Sistemul de operare Windows este praf pe telefon. Recomand Android

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Telefonul este foarte bun. Se aude bine. Bateria tine cam 9 ore cu WI-FI activat si folosita incontinuu.

| TheExpert22 a răspuns:

A avut si mama telefon ca Acela se aude foarte bine funda?

| TheExpert22 a răspuns:

A avut si mama este foarte bun telefonul