| TupacShakur a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Vodafone Smart II?
Ce firma e?
Are lag?
Merge bine?
Are flash player?
Merita cumparat?

3 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

O prietena are iar din ce am vazut este destul de bun.Si ea este multumita de el.Acum conteaza alegerea ta.

| Sorin24 a răspuns:

Salut! Telefonul Vodafone Smart 2 este un smarthphone foarte accesibil, menit să te introducă în lumea Internetului pe mobil.Firma este chiar Vodafone, Nu are lag, Merge destul de bine( Acces la o multitudine de aplicaţii şi jocuri prin Google Play, precum și cele mai utile aplicații locale, gata instalate pe telefonul tău, menite să-ți facă viața mai ușoară).Pot sa iti spun si urmatoarele specificatii tehnice big grinD :Ecran tactil capacitiv 3.2", rezolutie HVGA 320 x 480 pixeli
Sistem de operare Android 2.3
Procesor 800 MHz
Camera foto 3.15 megapixeli cu bliț
Înregistrare video
Memorie internă 150 MB și card microSD 2GB inclus în pachet
Memorie RAM 512 MB
Bluetooth 3.0
Wi-Fi
GPS și hărțile Google
MP3 player și Radio FM Stereo
SMS, MMS, Push Email, IM
Senzor de lumină și proximitate
Acumulator Li-ion 1150 mAh

| mariustpu1 a răspuns:

Deci si eu mi-am cumparat un Vodafone Smart II si iti spun ca este foarte bunbig grin, si foarte accesibilhappy