| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre carcasa Segotep Polar Light pentru un sistem de performanta medium-high?

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Păi ce părere poate avea un om despre o carcasă?
E o carcasă simplistă, arată bine... laughing

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Gonrax):

Ok, dar nu vad nimic amuzant in asta! tongue

| xByte a răspuns:

E ok ca si carcasa, dar fii foarte atent fiindca poti monta placi de baza doar mITX si mATX. Deci o placa de baza mare, de format ATX nu o sa iti intre in acea carcasa. Carcasa in sine are posibilitati de wire-management bun avand in vedere ca are si psu-cover, si pare sa aiba un airflow bun. Restul depinde de tine, daca iti place design-ul sau nu.