| Dutzu18 a întrebat:

Salut.
Ce pareri aveti despre laptopurile Dell in general? Sunt de calitate? Ma gandesc sa achizitionez asa ceva http://www.cel.ro/......arantie-l/

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

3 ani garantie? Excelent, atita vreme cit nu te pune naiba sa il vrei pentru jocuri de-astea noi.

| Dutzu18 explică (pentru KodrutZ):

Nope. Nu sunt gamer inrait. Doar FIFA 15 as vrea sa il ruleze, in rest nu am pretentii

| KodrutZ a răspuns (pentru Dutzu18):

Ai musai nevoie de mobilitate? In banii astia faci un desktop cu mult mai puternic.

| Dutzu18 explică (pentru KodrutZ):

Din pacate da, am nevoie de mobilitate. Sunt la liceu si la internat nu pot sa imi aduc un sistem.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dutzu18):

Ia carcasa cu miner! tongue
P.S. Daca vrei, poti. Cumva nu va permite regulamentul intern? Sa vezi cind m-am carat pe tren cu citamai monitorul de 15 kile in brate si unitatea bagata intr-o imensitate de valiza...

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

In alta ordine de idei, merita inlocuit hardul ala cu un SSD din plin. Acolo o sa fie marea buba ca performanta la el. O sa mori cu zile asteptind sa se miste uneori, si asta nu din cauza procesorului, a memoriei sau a vreunei alte componente.

| Dutzu18 explică (pentru KodrutZ):

Aha, si in rest e ok?

| KodrutZ a răspuns (pentru Dutzu18):

E misto cu 3 ani garantie in gama asta de pret, dar eu ti-as recomanda sa mergi mai bine pe un i5 cu ecran full HD cu retea gigabit si daca se poate cu hard hibrid macar. Cam ceva de genul asta - http://www.cel.ro/......-fullhd-l/