| badarazy a întrebat:

Ce program imi recomandati pentru a merge mai repede PC-ul?

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Eu folosesc o combinatie antivirus + program de optimizare (Avira Internet Security + TuneUp Utilities) si laptop-ul se misca impecabil.

| Jipa95 a răspuns:

Timpul de raspuns al unui pc depinde in mare parte de ce componente hardware detine si cat de performante sunt. In cazul tau, nici un program din lumea asta nu o sa te ajute in acest caz.
Fa-ti upgrade!
Btw, nu proceda cum ti-a spus cosmin. Daca instalezi antivirus ala trage din resurse si mai rau o sa-ti mearga pc-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian926a a răspuns:

Iti recomand sa nu folosesti nici un program.mai bine dezactiveaza toate programele care ruleaza degeaba si apoi mai poti face windows update la mine se misca foarte bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand in primul rand un upgrade hardware

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva!