| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Acum ca incepe scoala as vrea sa imi recomandati un program de invatat! Adica intre ce ore sa invat, cand sa fac pauze! Si cum sa retin repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inveti cand poti tu. De exemplu, iti faci seara 75 % din teme, daca nu 100 % si dimineata înveti. Eu prefer sa fac trei sferturi seara + invatat ( daca am timp si nu sunt prea obosit), iar dimineata restul. Alteori fac totul de seara. Ti-am spus, depinde si de tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi pentru raspuns, ai fundahappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, va multumesc pentru raspunsurihappy

| Lavii007 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu inveti seara tarziu pentru ca esti obosit si sa incerci sa inveti in ziua in care ai avut acea lectie pentru ca te ajuta ce mai retii din clasa.

| AndraDeeA63 a răspuns:

Dimineata se invata mai bine deoarece mitea este odihnita