| Ovidiu a întrebat:

ce program imi recomndati pentru schimbarea vocii. vreau sa fac o animatie si ceva dialog pe care il creez eu(vorbind la microfon), si as vrea sa pot modifica vocea. cu ce soft?

Răspuns Câştigător
| ZaPa_9097 a răspuns:

Un program care poti modifica vocea si inregista vocea schimba melodii etc... este Adobe Audition (3.0 ultima versiune)
am un trial
http://www.softpedia.com/progDownload/Adobe-Audition-Download-12949.html

2 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

Cauta funny voice pe google e un program care iti face vocea mai subtire sau mai groasa

| Bibbi1507 a răspuns:

Pai.pentru inceput, daca ai WINDOWS 7. La control panel, sounds si nu mai stiu ce.si trebuie sa fie pe undeva pe acolo...Asta doar daca ai windows 7.