| ionucmarele a întrebat:

Salut ce sa imi cumpar huwei ascend g300 sau iphone 3gs? Pe care merg mai multe jocuri.La iphone toate aplicatiile sunt pe bani? Iphone 3gs se updateaza la IOS 6?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

3gs va pimi update la ios 6. Din nefericire, 3gs se misc agreu si cu ios 5, dar mite 6. Ps: 3gs e cam depasit.Nu toateplciatiile sunt pe bani, dar cea mai mare parte sunt pe bani, comparat cu android unde majoritatea sunt free. Sincer, as merge pe g300, ecran mai mare, update ics in viitor, etc.

3 răspunsuri:
| xpbauuxx a răspuns:

Am eu Huawei ascend g300 si pot sa spun ca sunt foarte multumit. doar ca este o problema, difuzorul nu e prea bun. dar in rest telefonul e ok

| razor92 a răspuns:

Sal,as merge pe varianta huwei e mult mai nou are si un sistem de operare android destul de bun, ia-ti-l ca nu o sa iti para rau, iphone e vechi mai ales 3gs, mai ziceam daca era iphone 4, dar in cazu de fata nu vb de iphone 4 asa ca cumparati huwei g300, Bft.