| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy S4? mi-am luat unul de curand si am instalat in el tot felul de aplicatii si jocuri si acum nu reusesc sa le sterg. vreo indicatie?

Răspuns Câştigător
| alserban25 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy SIII dar banuiesc ca este asemanator. Intri in GOOGLE Play cauti la search denumirile jocurilor sau aplicatilor instalate si dai click pe iconita.In stanga ai un buton sterge sau update.
funda dar mai intai incearca si spune daca a mers sau nu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am aceleasi optiuni ca la S3. Am incercat din nou. Merci oricum