| DarkAngel_3471 a întrebat:

Salut.
Cine imi poate da un link, site, ceva de unde pot descarca si eu kitul pentru Tuneup Utilities, o varianta free daca se poate.Am folosit pana recent Tuneup Utilities 2011 dar mi-a expirat trialul dupa 30zile si nu mai pot instala iar, ca imi spune ca e deja expirat. Unde as putea gasi Tuneup Utilities free?

1 răspuns:
| adrianc a răspuns:

Uite aici un link direct de download pentru programul care-l doresti.
http://www.fileserve.com/file/VgbDt5Q/TuneUp.Utilities.2011.Beta.6.rar