| AndreeMeaw a întrebat:

Mi-a expirat TuneUp utilities 2013 si daca vreau sa imi curete trebuie sa platesc. Daca il reinstalez ce se intampla? laughing))

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Dar tu ai observat vreo schimbare de performanta a sistemului cat timp ai folosit softul asta? Eu nu recomand folosirea curatatoarelor pentru registry, cel mai bine...atunci cand windowsul nu mai poate e sa reinstalezi windowsul cu o formatare. Deoarece aceste curatatoare poate sa iti provoace uneori si mai multe daune calculatorului. Deci sfatul meu e sa folosesti programelul asta: http://download.softpedia.ro/......0.1300.exe e gratis si te ajuta sa scoti virusii din calc, si sa dezinstalezi tuneup utilities.

3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

O sa il poti folosi din nou big grin

| AndreeMeaw explică (pentru slayer09):

Si ai vreo idee de unde as putea sa-l descarc? fara virusi alea ale puppy dog eyes

| slayer09 a răspuns (pentru AndreeMeaw):

Dar tu ai observat vreo schimbare de performanta a sistemului cat timp ai folosit softul asta? Eu nu recomand folosirea curatatoarelor pentru registry, cel mai bine...atunci cand windowsul nu mai poate e sa reinstalezi windowsul cu o formatare. Deoarece aceste curatatoare poate sa iti provoace uneori si mai multe daune calculatorului. Deci sfatul meu e sa folosesti programelul asta: http://download.softpedia.ro/......0.1300.exe e gratis si te ajuta sa scoti virusii din calc, si sa dezinstalezi tuneup utilities.

| CosminComan75 a răspuns:

Se poate reinstala dar intai dezinstaleazal si apoi intri in my computer la hard disk si in program files si acolo ai sa vezi un folder de la program si il stergi! Daca nu faci asta cand il reinstalezi sa-ti apara tot expirat!